STÜDYO KURALLARIMIZ

HB PILATES & PERSONAL TRAINING STUDIO

HB Training stduio olarak,Size sunduğumuz hizmetleri en etkin ve başarılı bir şekilde yürütebilmemiz için , aşağıda belirtilen konulardaki duyarlılığınız ile mümkün olacaktır.

Genel Kurallarımız

Ders süresi yaklaşık 50 dk. dır.

Satın alınan paketler belirtilen süreler içinde tüketilmelidir. Bitirme tarihini 1 hafta süre ile aşım yapılabilmektedir.

Stüdyomuzda ekipmanlarının bir sonraki ders için temizlenmesi gerektiğinden, ders başlangıç ve bitiş saatlerine özen gösterilmesi, size daha iyi hizmet sunmamızı sağlayacaktır.

Duet derslerinin iki kişiyle yapıldığı dikkate alındığında, takip eden derslerin zamanında başlaması için ders başlangıç saatinden önce stüdyomuzda buluşulması gerekliliğini hatırlamanızı rica ederiz.

 

İptal ve Ders Değişikliği

Rezervasyon iptallerinin en az 24 saat önceden tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir. Daha geç yapılan iptallerde ders ilgili eğitmen tarafından verilmiş kabul edilir.

Rezervasyon iptalleri mutlaka stüdyomuzun  0224 4131454 numaralarından yapılmalıdır.

Kurallara uygun olarak iptal edilen derslerin telafisinin 5 iş günü içinde yapılması gerekmektedir. Bu süre zarfında telafi dersi yapılmadığı durumlarda ders yapılmış sayılmaktadır.

Sabitlenen ders saatlerinizin sizin tarafınızdan üst üste 3 kere iptalinde sabit ders saatiniz boşa alınıp; sizin için uygun olabilecek başka bir ders saati sabitlemesi yapılır.

Bu kuralların, eğitmenlerin ders saatlerini verimli olarak kullanabilmelerini sağlamak için uygulandığını göz önünde bulundurarak anlayış ve hassasiyetle karşılanacağını düşünüyoruz.