Pilates Training Method

P.T.M (Pilates Training Method)  uluslararası eğitim sistemlerini  değerlendirerek , kişi ,kurum ve kuruluşlara ; dünyadaki  yeni gelişmeleri yakından takip ederek sizlere daha iyi hizmet  sunabilmek için Haydar BUDAK tarafından 2018 yılında Türkiye ‘de kurulmuştur.

Hedefimiz Fitness sektöründe genişleme yoluyla maksimize müşterilerimize yardım etmeye  kararlı bir sistem oluşturarak, Uluslararası kuruluş ve eğitmenlerin desteği, değerlendirmeci  ekibimiz ve profesyonel eğitim kadromuz sayesinde Eğitmen ve Eğitmen adaylarına, doğru eğitim konusunda , uzman  eğitmen kadrosu ile eğitimde verimliliği artırmak için tasarlanmıştır.

  • P.T.M Turkey geniş çeşitlilikte geçmişe sahip özenli ve tutkulu  Uluslararası eğitmenlerden oluşmaktadır.

  • Eğitmenlerin zengin deneyim çeşitliliği ile üyelerinize yönelik farklı tarzda  ders programları sunmanıza olanak tanımaktadır.

  • Müfredatımız  geleneksel öğretmeyi güvenli, etkili ve eğlenceli hale getirmek için tasarlanmıştır

  • Türkiye ‘de bulunan ve şirket sahibi Haydar Budak tarafından yönetilerek müşterilerimizin hedefleri doğrultusunda hareket eder. Dünya standartlarında uluslararası tedarikçilerimiz tarafından sağlanan eğitim sistemi ile kendi yarattığı eğitim formatı ile ortaklaşa hareket eder.

 

HB ESFA Fitness  Akademisi genel denetimi altında, yıllık yenilemeler, maddi güncelleştirmeleri , kalite güvence ve Eğitim Hizmetleri personeli ile iletişim uygulamaları dahil HB ESFA kuralları , Değerlendirme ve eğitim sağlayıcı uygulamaları onaylayarak eğitim materyallerinin içerik düzenleme ve sürekli eğitim kursları, seminerleri ile Akademi eğitim programları dahilinde devam ederek sürekli eğitim sistemini geliştirir . Uluslararası eğitim sağlayıcılar HB ESFA kurallarına göre sistemi belirleyerek hareket ederler.