PILATES REFORMER

PILATES REFORMER CERTIFICATION

EĞİTİMİN AMACI: Programımız vücut temeli kol , bacak ile core gücü, stabilite, esneklik, koordinasyon ve denge geliştirmek için Reformer’ı nasıl kullanacağını öğretir.

EĞİTİMİN KAPSAMI: ESFA HBFITPLATESPilates Reformer serisi sizin için tasarlanmış Fiziksel terapistler, kişisel eğitmenler, grup eğitmenleri , ekipman bu çok yönlü parça ile Joseph Pilates çalışmaları meyvelerini toplayan.Reformer serisi, üç bölüm ve ileri seviye programları sizlere sunulmaktadır. Reformer 1 iki gün , reformer 2 iki gün, reformer 3 üç gün ders modülleri oluşur.Değerlendirme teknikleri, pilates reformer egzersizleri, hareket dizileri ve hbfitplates ilkeleri uygulama uzman olmak için gerekli pratik becerileri öğretir.

Pilates Reformer modülü vücudunun her kısmını dahil ederek egzersizler için dayanıklılık ve destek sağlayan olağan dışı esneklikte bir egzersiz ekipmanıdır. Programımız vücut temeli ile kol, bacak ve core gücü, stabilite, esneklik, koordinasyon ,denge geliştirmek için Reformer’ı nasıl kullanacağınıza dair kapsamlı bir bilgi sağlamaktadır.IAFA HB Pilates Institute geniş egzersiz çeşitliliği her türlü beceri seviyesindeki müşterilere yönelik uyandırıcı ve eğlenceli çalışma sağlamaktadır.

Bu iki günlük kurs 20 HB Pilates Seviye 1 egzersizleri 13 HB Ön Pilates Reformer öğretir.Reformer başlangıç ve orta seviyeler için çalışmalar. Yedi temel HB Pilates Reformer Prensipleri vardır.

Öğrenme sürecine, açık bir anlayış sağlamak dahil,Her Reformer egzersiz temelleri.

Reformer için program tasarımı.HB Reformer sistemi ve egzersiz grubun ve kişisel eğitim ayarları için sıralama.

Dokunsal & Görüntü üzerinde durularak HB ile Öğretim ve Beceri sistemine ek olarak ileri öğretim becerisi veeğitmenin öğretim anlayışını derinleştirmek için işlenecektir.

Süre: 2 Gün / Ön şart : HB Pilates Institute İlkeleri Hareketi'nin tamamlanması.

Gözlem 15 saat, kendine hakimiyet uygulama 30 saat ve 30 saat çırak eğitimi tamamlanması gerekmektedir.

Bu iki günlük kurs 25 HB Pilates Reformer öğretir orta ve ileri seviyeler için çalışmaları. Yedi temel Pilates Reformer İlkelerini öğrenme sürecine her Reformer egzersizin temel esasları açık bir anlayış sağlamak üzere dahil edilmiştir.

Bu ders de Sınıf Tasarım Grubu, içinde çok düzeyli Reformer sınıfları için programlama sistemini kapsar.

Süre: 2 Gün /Ön şart : HB Pilates Institute Reformer 1 tamamlanması.

Gözlem 20 saat, kendine hakimiyet uygulama 40 saat ve 40 saat çırak eğitimi tamamlanması gerekmektedir.

 

Pilates İlkeleri Fitness ders (PF) için sonra Pilates Reformer programı iki( 2 )ile devam ediyor .Öğrenciler R1-R2- 30-50 satlik pratik çizelgelerini uygulamalı olarak doldurarak pratiklerini geliştirmeleri gerklidir . Dersler arasında zaman ve sonraki kursa devam etmeden önce malzeme ile konforlu hale gelerek uygulamaya olanak sağlar.

Pilates Fitness öğrenilen üç ders boyunca uygulanır ve aşağıdaki maddeler öğrenilerek ;
  • Mat düzeyinden ileri düzeylere kadar başlangıç egzersizleri.
  • Dinamik grup eğitim.
  • Program tasarımı ve egzersiz sıralama.
  • Reformer eğzersiz beceri gelişimi.
  • Egzersiz modifikasyonlar

Süre : 3 Gün /Ön şart:HB Pilates Reformer 1-2 tamamlanması