PERSONAL TRAINER

HB ESFA EUROPEN SPORTS & MEDICAL FITNESS ACADEMY

 

CPT CERTIFICATE PERSONAL TRAINER

 
Aşağıdaki kitaplar, HB ESFA Personal Trainer Certification Sınavına Kişiye Özel Sağlıklı ve Zindelikli Yaşam Eğitmenliği Sertifika Program’’ı hazırlanmanızda size yardımcı olacaktır.
 

HB Fitness Academy Personal Trainer 1. Bölüm eğitim Kitabı

HB Fitness Academy Personal Trainer 2. Bölüm eğitim Kitabı

HB Fitness Academy Personal Trainer 3. Bölüm eğitim Kitabı

HB Fitness Academy Personal Trainer 4. Bölüm eğitim Kitabı

 
Her bölüm eğitimi için 30 Soruluk sınav ve final sınavı
 
4 Adet Ara sınavlar
 
Yıllık Çalışma Kılavuzu
 
HB Fitness Akademi ; Personal Trainer / Kişiye Özel Sağlıklı ve Profesyonel Yaşam Eğitmenliği Sertifika Program’’ı egzersiz bilimindeki son gelişmeleri kapsar.Türkiyenin en kapsamlı ‘’Personal Trainer programını siz değerli profesyonel eğitmenlerin daha bilinçli olabilmesi için ,sistem sürekli değerlendirilip güncellenmektedir.
 
Hb Organizasyon ESFA (Europen Sports & Medical Fitness Akademy ) eğitim programları size en detaylı bilgileri ve program seçeneklerini sunar. Tüm yaş gruplarından ve sağlık seviyesinden, Rehabilitasyon sonrasından seçkin sporculara kadar tüm müşterilerinize en etkili eğitimleri sunmayı öğreneceksiniz.
 
HB Organizasyon ESFA (Europen Sports & Medical Fitness Akademy ) kapsamlı Personal Trainer programları,CPT 1 CPT 2 CPT 3 , eğitimleri ile derinlemesine bir eğitim sağlamaktadır .
 
HB Organizasyon ESFA eğitim ve sertifikasyon programları, Türkiyede kendi eğitim sistemlerini uygulayan tek kurumdur. sizin rahatınız için bulunduğunuz yerde, Hangi seçeneği seçerseniz seçin, en yüksek kaliteli bir eğitim alacağınıza emin olabilirsiniz.
 
Eğitim programı 4 ayrı bölümden oluşmaktadır.HB Personal Trainer PERSONAL TRAINER eğitimini tamamlayan eğitmenler,heryıl EKİM –MAYIS ayında yapılan eğitim güncellem ve gelişim semineri eğitimine katılmak durumundadır. Lütfen hakkımızda bölümünde yer alan Egitim kurallarını okuyunuz..