Kurumsal

HB EDUCATION
 
HB Akademi 2004 yılından bu yana uluslararası sertifika yönetim sistemlerini değerlendirerek , kişi ,kurum ve kuruluşlara dünyada belgelendirme hizmetleri çerçevesinde Haydar BUDAK tarafından Türkiyede ‘de kurularak yönetim sistemlerinin faydaları ve sürekli gelişim ve uluslararası genişleme yoluyla maksimize müşterilerimize yardım etmeye kararlı bir sistem oluşturarak Fitness sektöründe , uluslararası kuruluş ve eğitmenler tarafından benimsenerek , Türkiye’de tek eğitime ve sisteme önem veren kuruluş haline gelmiştir.
 
Uluslararası kuruluş ve eğitmenlerin desteği, değerlendirmeci ekibimiz ve profesyonel eğitim kadromuz sayesinde HB Akademi Fitness sektöründe bulunan eğitmen ve eğitmen adaylarına doğru eğitim konusunda uzman prof dr,dr,fizyoterapist,anatomist ,öğretim elemanları ve denetim ekibi ile Türkiye’de GSGM formatında belgelendirme yapan tek kuruluş olarak eğitimde verimliliği artırmak için tasarlanan modüller,eğitim formatları,sertifika proğramları doğrultusunda Türkiye’de kendi eğitim sistemini ve markalarını oluşturan tek kuruluş.
 
ESFA uluslar arası aerobik Fitness Akademisi genel denetimi altında, yıllık yenilemeler, maddi güncelleştirmeleri , kalite güvence ve Eğitim Hizmetleri personeli ile iletişim uygulamaları dahil ESFA kuralları , Değerlendirme ve eğitim sağlayıcı uygulamaları onaylayarak eğitim materyallerinin içerik düzenleme ve sürekli eğitim kursları, seminerleri ile Akademi eğitim programları dahilinde devam ederek sürekli eğitim sistemini geliştirir .uluslararası eğitim sağlayıcılar ESFA kurallarına göre sistemi belirleyerek hareket ederler.
 
HB Akademi eğitim sisteminde yer alan her branşlar ayrı ve farklı bir eğitim formatıyla sertifikalandırma yapmaktadır.

HB Akademi YAKLAŞIMIMIZ
 
HB Akademi Şu anda,türkiyede fitness sektöründe yapılan sertifika proğramlarında sertifikaların nasıl verilmesi ve kurum,kuruluş ve eğitmenlerin akreditasyonu konusunda karşı karşıya olduğu sorunlarını belirleyerek nasıl bir eğitim sisteminin uyğulanması konusunda uluslararası sertifika ve eğitim formatı ile GSGM eğitim talimatı formatına uyarak,kurum,kuruluş ve eğitmenlerin bu ğibi sorunları yaşamaması için doğru eğitim sistemini uygulamak.
 
Bir önemli sorun, her bir sertifika eğitiminin uyğulama tekniği ve eğitimin nasıl olması gerektiği konusunda kurum ve kuruluşların ihtiyacı olan eğitmenlerin en üst düzeyde eğitimci olmalarını ,yeterliliklerini geliştirmek için kendi iş görev analizini kullanır.
 
Sonuç olarak, eğitmenlerin sektörde daha verimli,daha yetenekli ve uzman bir eğitmen olmaları yolunda farklı bir sertifikasyon hizmeti sunarak her bir sertifikasyon programının kendi formatı ve kendi sistemi kullanılır.
 
Böylece yapılan eğitim sisteminde tüm eğitmenlerin branşların nasıl bir eğitim formatı gerektirdiğini öğrenerek çalışma tekniklerini bu formata göre uygulayarak test edilerek ilğili branş ile ilğili sertifika verilir.
 
HB Akademi uyğuladığı sertifikasyon sisteminin ötesinde eğitmenlerin başarılı bir okadarda özel hizmet alanında , müşterilere ‘yaklaşımı ile çalışma sistemini öğretir. Bizim açık ve anlaşılır bir yaklaşımımız müşterilerimizin daha iyibir eğitim proğramlarında yer almaları ve sertifikasyon proğramlarında bekledikleri hizmeti almalarını taahhüt etmektir. Doğrudan ve tüm müşterilerimiz ile kişisel iletişim çok önemlidir - size özel uluslararası ve yerel ekibi tarafından
 
belgelendirme sürecinin her aşamasında destek verilebilmesini sağlayarak ,Sizinle amaçlar , hedefler, sorunlar ve hedefler anlamaya çalışarak. gerçekten özel bir hizmet alabilmenizi sağlayabilmeyi hedefler.
 
ORTAKLIK
 
ESFA Sertifikasyon proğramları Uluslararası oluşumu ile dünya çapında kurum,kuruluş ve eğitmenlerl ile iş ortaklığı kurduk.
 
Bu tür ortaklık anlaşmaları ve ortak girişimler için ortak eğitim programları arasında değişen ve sürekli bir gelişimin önemli bir parçası haline geldi . Bu ilişkilerin kullanımı bize yeni ülke ve yeni pazarlara büyüme sağladı ve bu nedenle yurt dışı ve yurt içinde her zaman saygın bir kimliğe sahip olduk . kurmuş olduğumuz bu ortaklıklarla siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefledik pazarlama ve sertifika hizmetleri ve sağlanması ile ilgilenen / veya lisans
 
anlaşmaları veya ortak girişimler için, Genel Müdür HAYDAR BUDAK aracılığıyla konu ile ilgili ortak çalışma talepler ile ilğili olarak , tüm teklifleri sunabilirsiniz .
 
HB AKADEMİ’NİN YAPISI
 
Merkez Ofis Ankara , Türkiye ‘de bulunur ve şirket sahibi Haydar Budak tarafından yönetilerek müşterilerimizin hedefleri doğrultusunda hareket eder. Dünya standartlarında uluslararası tedarikçilerimiz tarafından sağlanan eğitim sistemi ile kendi yarattığı eğitim formatı ile ortaklaşa hareket eder
 
Kurulduğu günden bu yana birçok genç meslektaşımıza iş ve araştırma olanakları sağlayan şirketimiz, ayrıca her yıl pek çok eğitmen adayına eğitim olanakları sağlayarak gelişmiş alt yapısının kullanımına imkan sunmaktadır.
 
Faaliyete başladığı yıldan itibaren pek çok başarılı spor festivali ,organizasyon ve sertifika proğramlarına imza atan şirketimiz ayni zamanda türkiyede kendi altyapısını kurarak bilimsel veri toplama, markaları ,hizmetleri vb konularında yurtdışındaki ortakları taraındanda benimsenerek ülkemizde öncü olmanın gururunu yaşamaktadır.
 
Müşterilerimizin en doğru sertifka proğramlarında yeralmalarını sağlayarak profesyonel kadrosuyla kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde hareket eder.
Haydar BUDAK