FRANCHISING

HB TRAINING STUDIOFRANCHISING

HB Training Studio üyelerinize   daha profesyonel ve kaliteli hizmet verebilmeniz için FRANCHISING  sistemini sizler  için hazırladık.Eğitim  programları için uluslararası eğitmen kadromuz ile sizlere hizmet  vermektedir. Stüdyo sistemlerimiz yüksek kaliteli bir iş organizasyonu olarak tanınması ve en iyi stüdyo imkanlarından birisi olmasının temel nedeni, başarısının büyük oranda işletmecilerinin üstün niteliklerine dayanmasıdır. Tabii, bu başarıyı pekiştiren diğer unsur, hemen hemen hiçbir işletmenin sağlayamadığı yüksek kalitede verilen HB Fitness Akademi eğitim ve destek programlarıdır. Diğer üstün özellikler dışında işletmecilerimizden beklediğimiz temel özellikler şunlardır

Girişimci bir ruh ve başarma tutkusu.

Özellikle insan yönetimi, Spor yönetimin’de deneyim.

Tüm zaman ve gücünü stüdyo yönetimi için harcama isteği ve imkanı.

Yenilikçi ve Hareketlilik.

Eğitim programına katılabilmek

Sistemde süreklilik

Eğitim ve ders formatına bağlı kalmak

İşletmeciliğinin gerektirdiği yatırımları karşılayabilecek finansal imkanlara şahsen sahip olmak.

Yatırım maliyeti Stüdyonun tipine ve büyüklüğüne bağlı olmakla birlikte değişiklilik göstermektedir.Franchising sistemimiz 3 farklı formattan oluşur ve sizin talep ettiğiniz formata göre ücretlendirme yapılmaktadır.

HB Training Studio , kendi geliştirdiği stüdyolarının işletmeciliğiyle ilgili lisans verir. Verdiğimiz lisans, işletmecimizin bizim adımız ve markamız altında ticari faaliyette bulunmasına hak tanır.

HB Training Studio işletmeciliği sadece şahsın kendisine verir.. Şirketlere işletmecilik veremez. İşletmecimiz, tüm zaman ve gücünü stüdyonun işletilmesine ve idaresine ayırması gerektiğinden;belirtilen sistem dogrultusunda işletmecilik yapabilir.

İşletmecilerimiz her zaman işinin başında olan işletmecilerdir, uzaktan idare edenler değildirler.

HB Training Studio bir bölge imtiyazı vermemektedir, verilen lisans yalnızca bir stüdyonun işletmeciliği ile sınırlıdır.

HB Traınıng Studio İsim Hakkı

HB Training Studio Anahtar Teslim ( Tüm dekarasyon ve Ekipmanlar)

HB Training Studio İsim Hakkı ve Ekipman

İşletmecimiz stüdyonun başına geçerken Pilates ekipmanı, oturma grupları, dekor ve iç-dış reklam panoları vs. gibi tüm eşyaların yatırımını yapar. Ayrıca işletmeci adayı, lisans anlaşmasının imzalanması esnasında  Franchısıng ücretinin %40 ‘nı öder ve geri kalaan ödemeleri belirlenen tarihler içerisinde işletmeci tarafından bankaya yatırılır.İşletmecilerimiz, lisans aldığı süre boyunca,aylık   geliştirme ücreti ve isim hakkı ücreti ödemektedir.

HB Training Studio işletmecilerinin başarılarının bir nedeni ise lisans almadan önce katıldıkları, en ince detayına kadar Pilates & Personal Training  sistemini öğrendikleri eğitim programıdır. Bu program, katılım ve performansa bağlı olarak yıl içerisine sürmektedir. Full-time olan bu program genellikle stüdyolarımızda geçmekte, ayrıca merkez ofisimiz tarafından verilen kurslarla takviye edilmekte ve değişik birçok safhadan oluşmaktadır. Eğitim programımız Uluslararası eğitmenler  tarafından verilir,bu eğitimler sayaesinde üyelerinize en iyi hizmeti sunmanız sağlanmaktadır.

HB Traınıng Studio İsim Hakkı:
……….. TL + KDV ve Aylık……….TL (Yıl içerisinde yapılan eğitimlere ücretsiz katılım)
HB Traınıng Studio İsim Hakkı:
……….. TL + KDV ve Aylık……….TL (Yıl içerisinde yapılan eğitimlere ücretsiz katılım)
HB Training Studio Anahtar Teslim:  Tüm dekorasyon ve Ekipmanlar. Yıl içerisinde yapılan eğitimlere ücretsiz katılım. Uluslararası eğitmenler tarafından eğitim desteği. Stüdyonun metrekaresine göre fiyatlandırma yapılmaktadır
HB Training Studio İsim Hakkı ve Ekipman:
1 Adet Reformer - 1 Adet Tower - 1 Adet Cadillac - 1 Adet Multi Pres - 1 Adet ayarlanabilir sehpa 10 Adet Mat - 10 Adet Fitball (Büyük Top) 10 Adet Miniball - 10 Adet Pilates Çemberi ..   
………… TL + KDV  ve  Aylık………..  TL (Yıl içerisinde yapılan eğitimlere ücretsiz katılım) Ekipman isteğine göre fiyatlandırma yapılabilmektedir.