EĞİTİM KURALLARI
HB Akademi 2004 yılından bu yana uluslararası sertifika yönetim sistemlerini değerlendirerek , kişi ,kurum ve kuruluşlara dünyada belgelendirme hizmetleri çerçevesinde Haydar BUDAK tarafından Türkiyede ‘de kurularak yönetim sistemlerinin faydaları ve sürekli gelişim ve uluslararası genişleme yoluyla maksimize müşterilerimize yardım etmeye kararlı bir sistem oluşturarak Fitness sektöründe , uluslararası kuruluş ve eğitmenler tarafından benimsenerek , Türkiye’de tek eğitime ve sisteme önem veren kuruluş haline gelmiştir.
 
*Kayıt yaptırıldıktan ve program başladıktan sonra herhangi bir nedenle programa katılınılamaması durumunda,kontenjan bloke edildiğinden dolayı ücret iadesi kesinlikle YAPILMAMAKTADIR.
 
*HB Pilates Instıtute eğitim programı Pilates Reformer,Matwork,Apparatus,Prop,Pregnancy pilates,Rehabilitation pilates bölümlerinden oluşmaktadır.Teorik eğitim pogramları belirlenen tarihlerde yapılmaktadır.
 
*Katılımcı devamı olan eğitimlere herhangi bir nedenle eğitime katılmadıgı takdirde eğitim ücretini ödeyeceğini bilirve eğitime zamanında gelmek zorundadır. Geç kaldığı takdirde eğitimi veren Eğitmen veya Eğitim Görevlisi kendisini eğitime almama hakkına sahiptir. Ayrıca katılımcı eğitim bitmeden eğitim alanını terk ederse, eğitimi geçersiz sayılır ve bu eğitimi tekrar almak zorunda kalır
 
*Katılımcı devamı oalan eğitimlere herhangi bir eğitime herhangi bir nedenle katılamadığı zaman,eğitim ücretini ödeyeceğini bilir
 
*Eğitimlerin başlama ve bitiş saatleri.09.00 da başlar, 17.00'da biter..
 
*HB Education eğitimin yerini ve tarihini organize ettiği il sınırları içerisinde 24 saat önceden haber vererek değiştirme hakkına sahiptir.
 
* HB Education gerek duyduğu takdirde program içerisinde tarihve eğitmen değişikliği yapma hakkını (içerik değişmeden) saklı tutar.
 
* HB Education bildirimlerini yapmak için yalnızca web sitesini ve Facebook adresini kullanmaktadır. Telefon, arama, e-mail ve sms yolu ile bilgilendirme yapılmamaktadır.
 
*Eğitim esnasında katılımcı diğer katılımcılara rahatsızlık verecek, derse iştiraklerini engelleyecek, dersin akışını bozacak bir davranışta bulunduğunda, eğitimi veren eğitmen tarafından eğitimden çıkartılır, tekrar ileri bir tarihte eğitime katılma hakkı ise HB Educationın kararına bağlıdır.
 
*Eğitmenler ,eğitim programını tamamladıktan sonra heryıl kasım ayında yapılan eğitim güncelleme (upgrade) eğitimine katılmakla ykümlüdür
 
*HB Education ESFA Personal Trainer her seviye eğitimleri sonrası yazılı(test) ve uygulamalı sınavlar vardır. Sınavlardan başarılı olunduğu takdirde sertifikası teslim edilecektir. Kusiyer eğitim sonrası,bir sonraki eğitime gelmeden önce 30'ar saatlik pratik ve yine her bir program için Sistemi egzersizleri ile 20'şer dakikalık video çekme zorunluluğu vardır. Bunlar tamamlamayan kursiyerler belgelerini iade etmek zorundadır.Eğitmen sürekli eğitim sistemi olduğunu bilir ve tüm eğitimprogramını tamamlayarak heryıl gelişimseminerine katılacağını ve yıllık vize işlemleriyaptıracagını bilir,Aksi durumda belgelerinin iptal olacağını bilirler
 
.* Katılımcı kendisine verilen uygulama ve yazılı için olan 2 ayrı sınava girme hakkını eğitim bitiş tarihinden itibaren 80 gün içerisinde tamamlamalıdır. Bu haklarından yararlanıp sınavları geçemezse veya yararlanmayı aksatırsa, tekrar sınav hakkı elde etmek için HB ESFA Ulusalve Uluslararası Eğitim kuralları çerçevesinde 50 euro (150 Türk Lirası) ödeme yapmak zorundadır. Aksi durumda sınav hakkı tanınmayacaktır.
 
HB TRAINING STUDIO
 
Haydar BUDAK
 
Esnaf ve Sanatkarlar Sicil No:16 7255188
 
ŞİRKET AÇILIMI
 
Spor organizasyonu, Spor eğitimi ve hizmetleri, Spor Sertifika Programları, İthalat, İhracat, Organizasyon Danışmanlığı, Spor danışmanlığı, Eğitim - Öğretim hizmetleri, Konferans, Kongre hizmetleri, Spor eğitmenleri yetiştirme